custom essays

Misją 5 żywiołów jest dostarczanie świetnej zabawy i wspaniałych wrażeń inspirowanych nieskrępowaną wyobraźnią.
Zrealizowaliśmy już setki eventów dla dzieci – festynów, gier terenowych czy larpów.
Sukcesywnie od kilku lat na zamku w Mosznej prowadzimy kolonie tematyczne „Akademia Pana Hrabiego” i „Bajkowa Akademia” w których wzięło udział ponad tysiąc dzieci! Ponadto realizujemy scenariusze edukacyjnych lekcji historii tj. „Szkoła Magii i Czarodziejstwa” oraz „Dotyk Historii” w których uczestniczyło aż kilkanaście tysięcy osób!

5 żywiołów Agencja Artystyczno-Eventowa  – organizator turystyki posiadający wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego, pod numerem 164. Organizator jest uprawniony do prowadzenia imprez turystycznych w Polsce i posiada gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A o numerze 129/2016/OKA

5 Żywiołów Agencja Artystyczno-Eventowa
Dominik Wawrzyniak