System rezerwacji on-line

Wypełnienie poniższego formularza jest pierwszym krokiem zapisania dziecka na kolonie lub zimowisko.
Zanim wyślesz formularz, zapoznaj się z regulaminem kolonii - dostępnej w górnym menu w zakładce "Strefa Rodzica"

UCZESTNIK WYPOCZYNKU

Imię i nazwisko uczestnika wypoczynku

Data urodzenia uczestnika wypoczynku

Miejsce urodzenia uczestnika wypoczynku

Wzrost/waga uczestnika wypoczynku - niezbędne do uszycia szaty bądź tuniki na miarę

Rozmiar koszulki (niezbędne do przygotowania stroju czy koszulek)
SMLXL

OSOBA WYPEŁNIAJĄCA ARKUSZ - RODZIC LUB PRAWNY OPIEKUN

Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna

Adres zamieszkania

KOLONIE LETNIE W SZKOLE BOHATERÓW

Szkoła Bohaterów w Zamku Moszna sierpień

WYBÓR TRANSPORTU DO I Z MIEJSCA WYPOCZYNKU

Wybieram poniższą opcję transportu do Zamku*:
transport własnytransport organizatora z Opolaz Wrocławia
*-transport organizowany jest z powyższych miast, jeśli zbierze się grupa przynajmniej 10 uczestników.

Wybieram poniższą opcję transportu z Zamku*:
transport własnytransport organizatora do OpolaWrocławia
*-transport organizowany jest do powyższych miast, jeśli zbierze się grupa przynajmniej 10 uczestników.

Zaproponuj miasto, z którego mamy zorganizować transport

DANE TELEADRESOWE

Adres do korespondencji (wypełnij, jeśli jest inny niż adres zamieszkania)

Adres e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

UWAGI

Jeżeli masz jakieś uwagi możesz wypisać je w tym miejscu.

Wysłanie niniejszej rezerwacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Arkuszu Rezerwacji Online w związku z uczestnictwem mojego dziecka w wypoczynku dzieci i młodzieży organizowanym przez firmę 5 żywiołów Agencja Artystyczno-Eventowa Dominik Wawrzyniak z siedzibą w Głogówu przy ulicy Powstańców 34, wpis do ewidencji Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Opolskiego nr 164. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do podanych danych i możliwości ich poprawiania (zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 – tekst jednolity ze zm.). Administratorem danych jest firma 5 Żywiołów a dane będą przetwarzane wyłącznie do w/w celów.

essay writing service